استانداری تهران اعلام کرد که از روز شنبه ۱۹ مهرماه محدودیت‌های زیر برای تردد در تهران اجرایی خواهد شد:

۱- استفاده از ماسک برای همهٔ شهروندان از درب منازل ضروری خواهد بود؛ بنابراین ورود به ناوگان حمل‌ونقل عمومی بدون استفاده از ماسک ممنوع خواهد بود.

۲- همهٔ محدودیت‌های ابلاغی هفتهٔ گذشته تا ۲۵ مهرماه ادامه خواهد داشت.

۳- همهٔ کلاس‌های دانشگاه‌ها و مدارس به صورت مجازی برگزار خواهند شد.

محدودیت‌های اعلام شده در هفته گذشته (۱۲ تا ۱۸ مهرماه ۹۹)

۱- در هفتهٔ گذشته همهٔ دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه‌روزی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبان‌سراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها، مساجد و مصلی‌ها، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه‌ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، کافه، قهوه‌خانه‌ها و چای‌‌خانه‌ها، باشگاه‌های ورزشی، باغ‌وحش و شهربازی‌ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌های بدنسازی تعطیل بوده‌اند.

۲- همچنین برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و سایر همایش‌ها و برگزاری مراسم نماز جمعه در تهران مجاز نبوده است.

 

لینک خبر منبع

4 دیدگاه‌ها

  1. تا بانکها کاملا تعطیل نشه این محدودیتها یعنی آب در هاون کوبیدن .با این طرح یعنی چکهای منه کاسب به بانک خواهد رفت ومن برای پر کردن چک باید به کارم ادامه دهم وپنهانی کار کنم اخطار تعویق اقساط از طرف بانک ارسال خواهد شد و روز به روز دامنه بیماره کرونا گسترده تر خواهد شد .این مملکت یک مسئول باهوش که تمام جوانب رو در نظر بگیره نداره و حالا حالاها همین آش و همین کاسه است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید