با افزایش قیمت خودروها و کاهش میزان تولید خودروهای داخلی، بازار خرید و فروش خودروهای دست دوم پر رونق تر از گذشته شده است. یکی از راه های خرید خودرو کارکرده مراجعه به مراکز خرید و فروش خودرو است و بسیاری از افرادی که به دنبال فروش خودروی خود هستند یا تصمیم به خرید خودرو کارکرده دارند به این مراکز مراجعه می کنند. در سال های گذشته خدمات بهتری در این مراکز ارائه می شود که از جمله آنها می توان به خدمات کارشناسی خودرو و قیمت گذاری توسط کارشناس اشاره نمود. اگر شما هم تصمیم به مراجعه به یکی از این مراکز را دارید می توانید به فهرستی که برای شما آماده کرده ایم نگاه کنید. در این فهرست مراکز خرید و فروش خودرو به همراه آدرس و نقشه مشخص شده است که می توانید مناسب ترین و نزدیک ترین مرکز را به خود انتخاب نمایید.

نام مرکز آدرس
مرکز خرید و فروش خودرو چیتگر کیلومتر 12 جاده مخصوص کرج آدرس روی نقشه بلد
مرکز خرید و فروش خودرو  آیت الله سعیدی بزرگراه آیت الله سعیدی، پاسگاه نعمت آباد، خیابان سهیل آدرس روی نقشه بلد
مرکز خرید و فروش خودرو  شهید دوران بزرگراه اسبدوانی، جنب جایگاه سوخت بنزین اسبدوانی آدرس روی نقشه بلد
مرکز خرید و فروش خودرو  خاوران کیلومتر 15 جاده خاوران آدرس روی نقشه بلد
مرکز خرید و فروش خودرو  رجایی خیابان شهید رجایی، جنب پل شهید آوینی
مرکز خرید و فروش خودرو عبدل آباد تهران،عبدل آباد،خ زلفی،بلوار شکوفه آدرس روی نقشه بلد
مرکز خرید و فروش خودرو تکین تهران،شاهین،خ سرلشگر غلامرضا مخبری آدرس روی نقشه بلد

 

 در مراکز خرید و فروش خودرو، خریدار و فروشنده با یکدیگر به صورت مستقیم ارتباط دارند. همچنین همزمان سلامت بدنه از سوی کارشناسان حاضر در پارکینگ مورد بررسی قرار می‌گیرد تا خریدار و فروشنده با اطمینان از معامله خود از مرکز خارج شوند. از آنجایی که این مراکز معمولا در حاشیه و یا خارج از شهر قرار دارند، «بلد» در جدول بالا لیستی از آدرس و نقطهٔ جغرافیایی هر کدام بر روی نقشه منتشر کرده است. با کلیک بر روی لینک مقابل هر مرکز «بلد» به صورت هوشمند مسیر خلوت‌ و بدون ترافیک‌تری را برای رسیدن به این مراکز به کاربران پیشنهاد می‌کند.

 در مراکز خرید و فروش خودرو چه خدماتی ارائه می‌شود؟

در مرکز خرید و فروش خودروی چیتگر بعد از کارشناسی اولیه بدنهٔ خودرو، یک قولنامه تنظیم و اصالت فنی و بدنه آن مجددا بررسی می‌شود. در این پارکینگ، دفتر اسناد رسمی و امکانات لازم برای شماره‌گذاری خودرو و بیمهٔ روزانه شش هزار دستگاه وجود دارد.

در مجموعهٔ خرید و فروش سعیدی هم سیستم مکانیزهٔ خرید و فروش خودرو مانند تنظیم قولنامه و کارشناسی خودرو از ظرفیت پذیرش و معاملهٔ روزانه دو هزار و 500 خودرو در تمام روزهای هفته برخوردار است. همچنین همهٔ این خدمات در مرکز خرید و فروش دوران و خاوران هم برای روزانه هزار دستگاه فراهم شده است.

هشدار مهم به خریداران و فروشندگان خودرو در مراکز خرید و فروش خودرو تهران

  • امکان کلاه برداری در هنگام خرید و فروش خودرو در این مراکز بسیار بالاست. در صورتی که تجربه ای در خرید خودرو و مسایل فنی و کارشناسی خودرو ندارید بهتر است از یک کارشناس مطمئن کمک بگیرید. بسیار اتفاق می افتد که ماشین های مشکل دار در این مکان به فروش رسیده اند اما پس از فروش کسی نسبت به گلایه های خریدار و مشکلات او پاسخگو نیست.
  • نظارت قانونی دقیقی در این بازارها وجود ندارد. بسیار مهم است که قبل از خرید یا فروش خودرو تمامی موارد قید شده در برگه قولنامه را به دقت مطالعه نمایید.
  • از نظر قیمتی تفاوت زیادی بین این مراکز و بنگاه های نمایشگاه یا خودروهای عرضه شده در سایت های آنلاین خرید و فروش خودرو نیست. بهتر است خودرو خود را از فردی خریداری کنید که بتوانید در هنگام نیاز با او تماس بگیرید و در صورت نیاز امکان مراجعه به وی وجود داشته باشد.
  • در صورتی که خریدار خودرو هستید حتما مطمئن شوید که فروشنده، صاحب خودرو باشد. به هیچ عنوان خودرو خود را از فرد دلال خریداری نکنید.

مراکز خرید و فروش خودرو در چه ساعاتی از شبانه روز باز هستند؟

این مراکز روزهای جمعه از ساعت 8 صبح الی 6 عصر فعال هستند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید