نمایش همهٔ نتایج مراکز تزریق واکسن کرونا در تبریز

مراکز تزریق واکسن کرونا در تبریز

مراکز تزریق واکسن کرونا در تبریز

مراکز واکسیناسیون تبریز، تزریق انواع واکسن به افراد واجد شرایط را بر اساس برنامه زمان‌بندی شده انجام می‌دهند. تزریق واکسن کرونا در تبریز در مراکزی مانند پایگاه سلامت انجام می‌شود. ثبت نام واکسن کرونا در تبریز از طریق سامانه سلامت وزرات بهداشت صورت می گیرد و اولویت تزریق واکسن نیز در این سایت اعلام شده است. آدرس مراکز تزریق واکسن کرونا تبریز و لیست مراکز تزریق واکسن کرونا در سایت بلد قابل دسترسی است. در بلد، شماره تلفن و آدرس این مراکز، به تفکیک و در صفحه مربوط به هر یک از مراکز واکسیناسیون تبریز شده است. علاوه بر این اطلاعات لازم در مورد میزان خلوتی مراکز تزریق واکسن، سن واکسیناسیون در تبریز و نوع واکسن تزریقی در هر مرکز واکسیناسیون نیز در سایت بلد موجود بوده و به‌طور کامل شرح داده شده است. برای مثال در این سایت می توانید مراکز تزریق واکسن آسترازنکا در تبریز را بیابید. برای واکسیناسیون کرونا لازم است کارت ملی خود را به همراه داشته و به مسئولین مربوط در خانه بهداشت و یا بهورزان ارائه دهیم. ضمنا لازم و ضروری است کلیه اطلاعات مربوط به شرایط جسمانی خود، سوابق هرگونه بیماری زمینه‌ای، ارثی، خاص یا سرطان را نیز در اختیار مسئول مرکز واکسیناسیون کرونا تبریز قرار دهید. در ایران نمونه‌های متنوعی از واکسن از قبیل آسترازنکا ساخت کره جنوبی، واکسن ایرانی کوبرکت و واکسن چینی سینوفارم وجود دارد. تزریق موارد مورد نیاز بنا به صلاحدید و تامین مراکز بهداشتی در مراکز تزریق واکسن کرونا تهران انجام می‌شود. ضمن اینکه مانند هر مورد دیگر واکسیناسیون دیگر، افراد پس از دریافت هر دوز از واکسن از مراکز واکسیناسیون کرونا، علائم جسمی خفیفی مانند تب یا خستگی جسمی و تمایل به استراحت از خود نشان می‌دهند. در این مورد نیز رعایت نکات توصیه شده از طرف پزشک و صرف غذا و آب کافی همراه با رعایت نکات بهداشتی مناسب الزامیست.

صفحه 1 از 2

سوالات متداول

  • لیست مراکز تزریق واکسن کرونا در شهر تبریز را در اپلیکیشن بلد می‌توانید به راحتی پیدا کنید. در این سایت علاوه بر آدرس مراکز تزریق واکسن، ساعت کاری و شماره تماس نیز موجود است. همچنین نظرات کاربرانی که تزریق واکسن را انجام داده نیز قابل دسترسی است.

  • ساعت کاری مراکز تزریق واکسن کرونا شهر تبریز به طور معمول از 8 صبح تا 16 است. اما برای دانستن زمان دقیق ساعت کاری مراکز واکسیناسیون کرونا شهر تبریز، به نقشه و مسیریاب بلد مراجعه کنید.

  • واجدین شرایط تزریق واکسن کرونا با مراجعه به سامانه ثبت نام واکسیناسیون وزارت بهداشت (سامانه غربالگری سلامت) و ورود اطلاعات خود شامل کد ملی و شماره تلفن می‌توانند برای دریافت نوبت واکسن اقدام کنند.

  • واکسن‌های آسترازنکا ساخت کشور کره جنوبی یا ایتالیا، سینوفارم ساخت چین و کووبرکت ساخت ایران، در مراکز تزریق واکسن کرونا شهر تبریز مورد استفاده قرار می گیرند.