نمایش همهٔ نتایج مراکز تزریق واکسن کرونا در شرق تهران

مراکز تزریق واکسن کرونا در شرق تهران

مراکز تزریق واکسن کرونا در شرق تهران

مرکز واکسیناسیون شرق تهران، تزریق واکسن براساس اولویت تعیین شده انجام می‌گیرد. تزریق واکسن کرونا در شرق تهران در مراکزی مانند پایگاه سلامت و مراکز خودرویی صورت می‌گیرد. محل تزریق واکسن کرونا در شرق تهران شامل مراکزی مانند مرکز بهداشت شهید عراقی، مرکز واکسیناسیون خاقانی خیابان دماوند و مراکز تزریق واکسن در تهرانپارس می شود. اولویت اولیه سالمندان بالای 80 سال بود و پس از آن، دیگر اولویت های تزریق واکسن کرونا در سامانه سلامت اطلاع رسانی می شوند و به ترتیب تزریق واکسن کرونا برای دیگر رده‌های سنی و گروها های شغلی صورت می‌گیرد. در بلد، شماره تلفن و آدرس این مراکز، به تفکیک و در صفحه مربوط به هر یک از مراکز تزریق واکسن شرق تهران بیان شده است. علاوه بر این اطلاعات لازم در مورد میزان خلوتی در مراکز واکسیناسیون شرق تهران و نوع واکسن تزریقی نیز در بلد موجود بوده و به‌طور کامل شرح داده شده است. ساعت کاری و ساعت تزریق واکسن نیز قابل مشاهده است. برای مثال مراکز تزریق واکسن آسترازنکا در شرق تهران از طریق بلد قابل دسترسی هستند. در ایران نمونه‌های متنوعی از واکسن از قبیل آسترازنکا ساخت کره جنوبی، واکسن ایرانی کوبرکت و واکسن چینی سینوفارم وجود دارد. تزریق موارد مورد نیاز بنا به صلاحدید و تامین مراکز بهداشتی در مراکز تزریق واکسن کرونا تهران انجام می‌شود. ضمن اینکه مانند هر مورد دیگر واکسیناسیون دیگر، افراد پس از دریافت هر دوز از واکسن از مراکز واکسیناسیون کرونا، علائم جسمی خفیفی مانند تب یا خستگی جسمی و تمایل به استراحت از خود نشان می‌دهند. در این مورد نیز رعایت نکات توصیه شده از طرف پزشک و صرف غذا و آب کافی همراه با رعایت نکات بهداشتی مناسب الزامیست. در صورت ادامه دار شدن این علائم لازم است به پزشک متخصص مراجعه شود.

صفحه 1 از 2

سوالات متداول

  • لیست مراکز تزریق واکسن کرونا در شهر تهران را در اپلیکیشن بلد می‌توانید به راحتی پیدا کنید. در این سایت علاوه بر آدرس مراکز تزریق واکسن، ساعت کاری و شماره تماس نیز موجود است. همچنین نظرات کاربرانی که تزریق واکسن را انجام داده نیز قابل دسترسی است.

  • ساعت کاری مراکز تزریق واکسن کرونا شهر تهران به طور معمول از 8 صبح تا 16 است. اما برای دانستن زمان دقیق ساعت کاری مراکز واکسیناسیون کرونا شهر تهران، به نقشه و مسیریاب بلد مراجعه کنید.

  • واجدین شرایط تزریق واکسن کرونا با مراجعه به سامانه ثبت نام واکسیناسیون وزارت بهداشت (سامانه غربالگری سلامت) و ورود اطلاعات خود شامل کد ملی و شماره تلفن می‌توانند برای دریافت نوبت واکسن اقدام کنند.

  • واکسن‌های آسترازنکا ساخت کشور کره جنوبی یا ایتالیا، سینوفارم ساخت چین و کووبرکت ساخت ایران، در مراکز تزریق واکسن کرونا شهر تهران مورد استفاده قرار می گیرند.