نمایش همهٔ نتایج مراکز تزریق واکسن کرونا در شمال تهران

مراکز تزریق واکسن کرونا در شمال تهران

مراکز تزریق واکسن کرونا در شمال تهران

برای پایان بخشیدن به همه‌گیری ویروس کرونا، مراکز تزریق واکسن کرونا شمال تهران مطابق با برنامه‌ی اعلام شده در حال فعالیت هستند. اکنون مراکز گوناگونی به عنوان مراکز تزریق واکسن کرونا در شمال تهران مشغول خدمت‌رسانی به واجدین شرایط هستند. از جمله مراکز تزریق واکسن کرونا، می توان مرکز واکسیناسیون قیطریه، مرکز واکسیناسیون دفاع مقدس و مرکز واکسیناسیون فرهنگسرای ملل را نام برد. آدرس مراکز تزریق واکسن کرونا شمال تهران و لیست مرکز واکسیناسیون شمال تهران در سایت بلد قابل دسترسی است. در بلد، شماره تلفن و آدرس این مراکز، به تفکیک و در صفحه مربوط به هر یک از مراکز تزریق واکسن شمال تهران بیان شده است. علاوه بر این اطلاعات لازم در مورد میزان ازدحام جمعیت در مراکز واکسیناسیون و نوع واکسن تزریقی در هر مرکز نیز در سایت بلد موجود بوده و به‌طور کامل شرح داده شده است. برای مثال مراکز تزریق واکسن آسترازنکا در تهران و مراکز واکسیناسیون خودرویی در شمال تهران مانند آدرس پایگاه تجمعی اورژانس هنگام در این سایت قابل دسترسی است. پیش از انجام واکسیناسیون کرونا لازم است کارت ملی خود را به همراه داشته و به مسئولین مربوط در خانه بهداشت و یا بهورزان ارائه دهیم. ضمنا لازم و ضروری است کلیه اطلاعات مربوط به شرایط جسمانی خود، سوابق هرگونه بیماری زمینه‌ای، ارثی، خاص یا سرطان را نیز در اختیار مسئول مرکز واکسیناسیون کرونا قرار دهید. در ایران نمونه‌های متنوعی از واکسن از قبیل آسترازنکا ساخت کره جنوبی، واکسن ایرانی کوبرکت و واکسن چینی سینوفارم وجود دارد. تزریق موارد مورد نیاز بنا به صلاحدید و تامین مراکز بهداشتی در مراکز تزریق واکسن کرونا تهران انجام می‌شود. ضمن اینکه مانند هر مورد دیگر واکسیناسیون دیگر، افراد پس از دریافت هر دوز از واکسن از مراکز واکسیناسیون کرونا، علائم جسمی خفیفی مانند تب یا خستگی جسمی و تمایل به استراحت از خود نشان می‌دهند. در این مورد نیز رعایت نکات توصیه شده از طرف پزشک و صرف غذا و آب کافی همراه با رعایت نکات بهداشتی مناسب الزامیست.

صفحه 1 از 3

سوالات متداول

  • لیست مراکز تزریق واکسن کرونا در شهر تهران را در اپلیکیشن بلد می‌توانید به راحتی پیدا کنید. در این سایت علاوه بر آدرس مراکز تزریق واکسن، ساعت کاری و شماره تماس نیز موجود است. همچنین نظرات کاربرانی که تزریق واکسن را انجام داده نیز قابل دسترسی است.

  • ساعت کاری مراکز تزریق واکسن کرونا شهر تهران به طور معمول از 8 صبح تا 16 است. اما برای دانستن زمان دقیق ساعت کاری مراکز واکسیناسیون کرونا شهر تهران، به نقشه و مسیریاب بلد مراجعه کنید.

  • واجدین شرایط تزریق واکسن کرونا با مراجعه به سامانه ثبت نام واکسیناسیون وزارت بهداشت (سامانه غربالگری سلامت) و ورود اطلاعات خود شامل کد ملی و شماره تلفن می‌توانند برای دریافت نوبت واکسن اقدام کنند.

  • واکسن‌های آسترازنکا ساخت کشور کره جنوبی یا ایتالیا، سینوفارم ساخت چین و کووبرکت ساخت ایران، در مراکز تزریق واکسن کرونا شهر تهران مورد استفاده قرار می گیرند.