نمایش همهٔ نتایج مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز

مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز

مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز

مراکز واکسیناسیون شیراز، تزریق انواع واکسن به افراد واجد شرایط را بر اساس برنامه زمان‌بندی شده انجام می‌دهند. تزریق واکسن کرونا در شیراز در پایگاه واکسن کرونا در شیراز انجام می‌شود. علاوه بر این مراکز واکسیناسیون خودرویی شیراز نیز فعال بوده که از جمله آن ها می توان به سایت خودرویی میانرود، مرکز واکسیناسیون خودرویی نمایشگاه بین المللی، سایت خودرویی دراک و پایگاه تجمعی نصیری شیراز اشاره کرد. برنامه واکسیناسیون کرونا در شیراز و لیست مراکز تزریق واکسن کرونا در این شهر به همراه آدرس مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز در سایت بلد قابل دسترسی است. در بلد، شماره تلفن مراکز واکسن کرونا در شیراز به تفکیک و در صفحه مربوط به هر یک از مراکز تزریق واکسن شیراز بیان شده است. علاوه بر این اطلاعات لازم در مورد میزان ازدحام جمعیت در مراکز واکسیناسیون، مراکز تزریق واکسن بیماران خاص و نوع واکسن تزریقی در هر مرکز نیز در سایت بلد موجود بوده و به‌طور کامل شرح داده شده است. پیش از انجام واکسیناسیون کرونا لازم است کارت ملی خود را به همراه داشته و به مسئولین مربوط در خانه بهداشت و یا بهورزان ارائه دهیم. ضمنا لازم و ضروری است کلیه اطلاعات مربوط به شرایط جسمانی خود، سوابق هرگونه بیماری زمینه‌ای، ارثی، خاص یا سرطان را نیز در اختیار مسئول مرکز واکسیناسیون کرونا قرار دهید. در ایران نمونه‌های متنوعی از واکسن از قبیل آسترازنکا ساخت کره جنوبی، واکسن ایرانی کوبرکت و واکسن چینی سینوفارم وجود دارد. تزریق موارد مورد نیاز بنا به صلاحدید و تامین مراکز بهداشتی در مراکز تزریق واکسن کرونا تهران انجام می‌شود. ضمن اینکه مانند هر مورد دیگر واکسیناسیون دیگر، افراد پس از دریافت هر دوز از واکسن از مراکز واکسیناسیون کرونا، علائم جسمی خفیفی مانند تب یا خستگی جسمی و تمایل به استراحت از خود نشان می‌دهند. در این مورد نیز رعایت نکات توصیه شده از طرف پزشک و صرف غذا و آب کافی همراه با رعایت نکات بهداشتی مناسب الزامیست.

سوالات متداول

  • لیست مراکز تزریق واکسن کرونا در شهر شیراز را در اپلیکیشن بلد می‌توانید به راحتی پیدا کنید. در این سایت علاوه بر آدرس مراکز تزریق واکسن، ساعت کاری و شماره تماس نیز موجود است. همچنین نظرات کاربرانی که تزریق واکسن را انجام داده نیز قابل دسترسی است.

  • ساعت کاری مراکز تزریق واکسن کرونا شهر شیراز به طور معمول از 8 صبح تا 16 است. اما برای دانستن زمان دقیق ساعت کاری مراکز واکسیناسیون کرونا شهر شیراز، به نقشه و مسیریاب بلد مراجعه کنید.

  • واجدین شرایط تزریق واکسن کرونا با مراجعه به سامانه ثبت نام واکسیناسیون وزارت بهداشت (سامانه غربالگری سلامت) و ورود اطلاعات خود شامل کد ملی و شماره تلفن می‌توانند برای دریافت نوبت واکسن اقدام کنند.

  • واکسن‌های آسترازنکا ساخت کشور کره جنوبی یا ایتالیا، سینوفارم ساخت چین و کووبرکت ساخت ایران، در مراکز تزریق واکسن کرونا شهر شیراز مورد استفاده قرار می گیرند.