نمایش همهٔ نتایج لیست کلینیک‌های درمانی تهران

لیست کلینیک‌های درمانی تهران

لیست کلینیک‌های درمانی تهران

کلینیک درمانی محل ارائه خدمات پزشکی سرپایی است؛ سرپایی بودن به این معنی است که می‌توانید بعد از دریافت مراقبت‌های پزشکی لازم، به خانه مراجعه کنید. انواع کلینیک های درمانی را باید به دو دسته خصوصی و یا دولتی تقسیم‌بندی کرد. برای مراجعه به کلینیک‌های درمانی نیازی به تعیین وقت از قبل نیست. درواقع این محل، بهترین مکان برای افرادی است که با مشکلات اورژانسی مواجه نیستند و تنها نیاز به ملاقات با پزشک و مشورت با او را دارند. از جمله خدمات انواع کلینیک درمانی می‌توان به خدمات پزشکی معمول، مراقبت‌های پیشگیرانه و مراقبت‌های لازم هنگام مواجه با بیماران اشاره کرد. یافتن انواع کلینیک‌های تخصصی در تهران و انتخاب از میان آنها کار چندان ساده‌ای نیست؛ با این حال با مراجعه به سایت بلد، این امکان را خواهید داشت که در کوتاه‌ترین زمان ممکن کلینیک درمانی مورد نظر خود را پیدا کنید. در بلد آدرس کلینیک درمانی تهران به همراه شماره تلفن و نظرات کاربران قابل دسترسی است. کلینیک‌های درمانی دسته‌بندی‌های متنوعی دارند؛ برخی از آنها تنها ارائه‌دهنده خدمات اولیه مراقبت‌های پزشکی هستند، در مقابل برخی دیگر به ارائه خدمات تخصصی‌تر می‌پردازند. سوال اصلی که ممکن است ذهن هر یک از ما را به خود مشغول کند، این است که چه زمانی باید به کلینیک درمانی و چه زمانی باید به بیمارستان مراجعه کرد؟ در ادامه به بررسی موقعیت‌هایی می‌پردازیم که تنها با مراجعه به کلینیک‌ها قابل حل هستند: مراقبت‌های پیشگیرانه: مراقبت‌های پیشگیرانه شامل مواردی مانند معاینه جسمی، دریافت واکسن، بررسی وضعیت بیماران دیابتی، بیماران قلبی و بیماران مبتلا به سرطان می‌شود. درمان بیماری‌های عمومی: با داشتن علائمی مانند سرفه، گلودرد یا گوش درد نیازی به مراجعه به بیمارستان نیست و پیدا کردن یک کلینیک عمومی می‌تواند کمک‌کننده باشد. درمان جراحات جزئی: درمان کشیدگی عضلات، بریدگی‌های جزئی یا سوختگی‌های کوچک در کلینیک‌های درمانی براحتی امکان‌پذیر است. با این حال گاهی آسیب‌ها و مشکلاتی که با آنها دست و پنجه نرم می‌کنیم، به‌دلیل بیماری‌های جدی‌تر هستند که نیاز به معاینه پزشک متخصص دارند. در این حالت بهتر است به دنبال کلینیک‌های تخصصی‌تر بگردیم. با توجه به شیوع بیماری کرونا، مراجعه به بیمارستان‌ها بیشتر از هر زمان دیگری خطرناک است؛ بنابراین بهتر است جز در موارد اورژانسی به بیمارستان مراجعه نکرده و خدمات مورد نیاز را از کلینیک‌های درمانی درخواست کنیم. برخی از این کلینیک‌های تخصصی شامل بخش‌های تخصصی مانند سلامت روان، قلب و عروق، چشم پزشکی، مغز و اعصاب، ارولوژی، گوارش، تغذیه و رژیم درمانی، زنان و زایمان، داخلی، غدد، ریه و بیماری‌های تنفسی، اطفال گوش و حلق و بینی، شنوایی سنجی، پوست و مو، جراح عمومی و غیره می‌شود. به کمک سایت بلد پیدا کردن کلینیک‌های درمانی تخصصی و عمومی دیگر کار سختی نیست. با مراجعه به مناسب‌ترین کلینیک درمانی تهران امکان دریافت خدمات پزشکی مورد نظرتان را خواهید داشت. در سایت بلد، لیستی تخصصی از تمامی کلینیک‌های درمانی تهران گردآوری شده است که به شما کمک می‌کند به راحتی کلینیک درمانی مورد نظر خود را پیدا کنید. به این ترتیب با پیدا کردن نزدیک‌ترین کلینیک به محل خود، زمان را برای رفع هر چه سریع‌تر بیماری از دست نخواهید داد.

صفحه 1 از 102

سوالات متداول

  • انتخاب بهترین کلینیک درمانی تهران بیش از هر عامل دیگری به نیاز شما بستگی دارد. کلینیک‌های درمانی عمومی و تخصصی متعددی در سطح شهر تهران قرار دارند که هر یک خدمات مراقبتی و پزشکی را به نحو احسن به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهند. البته این کلینیک‌ها شامل کلینیک‌های دولتی و خصوصی می‌شوند که برای یافتن هر یک از آنها به تفکیک، تنها کافی است سری به سایت بلد بزنید.

  • کلینیک درمان، مکانی برای ارائه خدمات پزشکی و مراقبتی سرپایی است. تفاوت اصلی کلینیک درمانی با بیمارستان‌ها در این است که بعد از مراجعه به کلینیک و دریافت مراقبت‌های لازم برای طی کردن ادامه درمان به خانه برخواهید گشت. معمولاً هنگامی که با جراحات جزئی و علائم معمولی مانند سردرد، سرگیجه یا حالت تهوع مواجه هستید، مراجعه به کلینیک و کمک گرفتن از پزشک عمومی می‌تواند مؤثر باشد. البته کلینیک‌های تخصصی‌تری نیز وجود دارند که می‌توانید با مراجعه به آنها از خدمات تخصصی‌ و راهنمایی‌های پزشک متخصص بهره‌مند شوید.

  • کلینیک‌های درمانی را می‌توان بر اساس نوع خدماتی که ارائه می‌دهند به دو دسته کلینیک‌های ارائه دهنده خدمات مراقبتی اولیه و کلینیک‌های تخصصی تقسیم‌بندی کرد. کلینیک‌های ارائه دهنده خدمات اولیه طیف وسیعی از خدمات درمانی را ارائه می‌کنند و اغلب این خدمات توسط پزشکان عمومی و پرستاران انجام می‌شود. اگر با مشکلات یا آسیب دیدگی‌های جدی‌تر مواجه هستید، بهتر است به کلینیک‌های تخصصی‌تر مراجعه کنید.