نمایش همهٔ نتایج لیست مطب پزشکان تهران

لیست مطب پزشکان تهران

لیست مطب پزشکان تهران

مطب پزشک جایی است که پزشکان با تخصص‌های مختلف در آن به معاینه و درمان بیماران می‌پردازند. پزشکان تنها با اخذ مجوزهای ضروری از سازمان نظام پزشکی، اجازه دارند مطب خود را تأسیس کنند. مطب پزشک ساختمانی است که بسته به خدماتی که در آن ارائه می‌شود، می‌تواند از چندین اتاق تشکیل گردد. معمولا مطب پزشکان شامل اتاق پذیرش، اتاق دکتر، محل بایگانی پرونده‌ها، بخش تزریقات و پانسمان و ... است. وظیفه نوبت‌دهی به بیماران و هماهنگی امور مطب، بر عهده منشی است. در هر مطب، بسته به تخصص پزشک، گروه‌هایی برای انجام کارهای مختلف می‌توانند مستقر شوند. مثلا ممکن است در مطب پزشک متخصص زیبایی، قسمتی برای قرار گرفتن دستگاه‌های لیزر و در مطب ارتوپدها، اتاقی برای دستگاه تست ورزش وجود داشته باشد. برای پیدا کردن مطب پزشک در تهران می‌توانید به سایت بلد مراجعه کنید. بلد با هدف خدمت‌رسانی به بیماران و جهت تسهیل پیدا کردن مراکز درمانی مناسب، شکل گرفته است. شما در بلد می‌توانید به راحتی و تنها با چند کلیک، آدرس و شماره تماس مطب پزشکان تهران را پیدا کنید. علاوه بر خدمات پزشکی و درمانی مدرن، به محل‌هایی که ارائه‌کننده خدماتی همچون روانشناسی، طب سنتی، رژیم و تغذیه و ...هستند، نیز مطب گفته می‌شود. به طور کلی مطب به معنای محل طبابت است و به اماکنی که در آن افراد متخصص در حوزه سلامت جسم و روان فعالیت و اقدام به پذیرش مراجعین می‌کنند، گفته می‌شود. برخی از پزشکان در مطب خود علاوه بر تشخیص بیماری و تجویز دارو، درمان‌های سرپایی انجام می‌دهند. برای مثال متخصصان زیبایی، دندان‌پزشک‌ها و متخصصان چشم، برخی از جراحی‌های سرپایی را در مطب انجام می‌دهند. در مواردی که حال بیمار وخیم و یا نیاز به بستری باشد، پزشک بیمار را به بیمارستان ارجاع می‌دهد. مطب پزشک می‌تواند در نقاط مختلف شهر و در ساختمان‌های با کاربری‌های متفاوت واقع شود. به ساختمانی که هر واحد آن به طور اختصاصی به خدمات یک پزشک تعلق دارد، ساختمان پزشکان گفته می‌شود. در برخی موارد مطب چند پزشک با تخصص‌های متفاوت در یک مکان واقع شده است و پذیرش بیمار و هماهنگی‌ها توسط یک منشی انجام می‌شود. مطب پزشک حتی می‌تواند در ساختمان‌های مسکونی قرار داشته باشد. گاهی تحت شرایط اضطراری مجبورید هر چه سریعتر به مطب پزشک مراجعه کنید. برای مثال هنگام درد دندان و دردهای آزاردهنده دیگر، اغلب به دنبال نزدیک‌ترین مطب به محل زندگی خود می‌گردید. در برخی شرایط نیز حساسیت انتخاب یک متخصص خوب به قدری زیاد است که باید قبل از آن به اندازه کافی تحقیق کنید. سایت بلد با امکانات کم‌نظیر خود به کمک شما می‌آید تا ضمن دسترسی به آدرس و شماره تماس مطب پزشکان در نقاط مختلف تهران، بهترین پزشک را از طریق نظرات کاربران بشناسید. برای پیدا کردن مطب پزشک متخصص در تهران باید به این نکته توجه کنید که در هر مطب چه خدمات دیگری ارائه می‌شود. برای مثال اگر قصد دارید به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید و مشخص شود که نیاز به سونوگرافی دارید، اگر مطب پزشک مجهز به دستگاه سونوگرافی نباشد، مجبور خواهید شد به مکان دیگری مراجعه کنید. برای این کار ممکن است مجددا مجبور به گرفتن نوبت و انتظار برای دیدن پزشک گردید.

صفحه 1 از 494

سوالات متداول

  • جهت مشاهده لیست بهترین پزشکان تهران، می‌توانید با مراجعه به سایت بلد، به جستجوی تخصص مورد نظر خود بپردازید. در سایت بلد، با خواندن نظرات کاربران از نحوه عملکرد هر پزشک آگاه می‌شوید و بهتر می‌توانید برای انتخاب پزشک و اهداف درمانی خود برنامه‌ریزی کنید.

  • برای پیدا کردن آدرس و شماره تلفن مطب پزشک عمومی تهران و مطب پزشک متخصص تهران، از طریق سایت بلد اقدام کنید. این سایت کلیه اطلاعاتی که جهت گرفتن نوبت و مراجعه به پزشک به آن نیاز دارید، در کمترین زمان ممکن در اختیارتان قرار می‌دهد.

  • در سایت بلد، لیستی از پزشکان متخصص و فوق متخصص در تمامی‌ شاخه‌های پزشکی به همراه شماره تماس، آدرس و نظرات کاربران ارائه شده است. در این سایت می‌توانید طیف وسیعی از خدمات پزشکی را در حوزه‌های عمومی، اطفال، دندان‌پزشکی، زنان و زایمان، روانپزشکی، ارتوپد، قلب و عروق، اعصاب و روان، چشم، ریه، داخلی، عفونی، گوش حلق بینی، زیبایی و ... مشاهده کنید.