مراکز خرید سیسمونی در تهران و خرید لباس نوزاد و کودک کجاست؟ کودکان با توجه به تغییرات زیادی که دارند نیاز به تنوع بیشتری در لباس‌ و وسایلشان دارند، پس اگر به دنبال مرکز خرید لباس بچه گانه و مراکز خرید سیسمونی در تهران با محصولات متنوع هستید، این مطلب را بخوانید.

مرکز خرید لباس بچه خیابان بهار و لوازم کودک

خیابان بهار (حدفاصل خیابان انقلاب و طالقانی) هنوز هم یکی از مهم‌ترین مراکز خرید لباس و لوازم کودک است که البته در محدوده طرح ترافیک واقع شده. بنابراین در طول هفته می‌توانید با مترو ایستگاه دروازه دولت، یا اتوبوس‌های خطوط خیابان انقلاب و سمیه خودتان را به آن‌جا برسانید. البته می‌توانید تا آخر هفته هم صبر کنید تا بدون دغدغه طرح ترافیک، خریدی راحت داشته باشید. نگران نباشید؛ مغازه‌های خیابان بهار پنج‌شنبه و جمعه هم باز هستند و یکی دو پارکینگ بزرگ هم در این خیابان هست که برای اتومبیل شخصی شما جای کافی دارد. محدوده چهارراه امیراکرم و پاساژ شانزه­‌لیزه نیز یک بورس قدیمی لباس کودک را در خود جای داده که اجناسی با قیمت مناسب و درخور همه سلیقه­‌ها عرضه می­‌کنند.

مرکز خرید لباس بچه گانه خیابان سنایی

مراکز خرید سیسمونی در تهران

اما اگر دنبال لباس‌های خاص برای فرزندتان هستید، حتماً سری به خیابان سنایی بزنید. چند ماه پیش، از یکی از فروشگاه‌های خیابان سنایی برای پسرم لباس خریدم. آن‌قدر از طرز برخورد فروشنده خوشم آمد که از مغازه‌اش عکس گرفتم و آن را در قسمت نظرات اپلیکیشن «بلد» آپلود کردم. با این کار، دفعه بعد که بخواهم برای خرید به این خیابان بروم، «بلد» حتماً اول از همه مرا به سمت همین مغازه هدایت خواهد کرد.

دیگر مراکز خرید سیسمونی در تهران و مراکز خرید لباس کودک و نوازاد

اخیراً چند مجموعه تخصصی کودک هم در شهر تهران شروع به کار کرده‌اند. یکی از آن‌ها مجتمع تجاری شاپرک در انتهای بزرگراه رسالت است و دیگری مجتمع مادر و کودکِ جم‌سنتر، واقع در خیابان جماران. در کنار این‌ها فروشگاه‌های قدیمی خیابان ولیعصر، چه در محدوده پارک ساعی و چه در مقابل پارک ملت هنوز هم اجناس قابل ملاحظه‌ای برای کودکان دارند. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید