هرچقدر هم این روزها از سایت‌های اینترنت برای خرید موبایل و کامپیوتر و لوازم جانبی استفاده بکنیم، قیمت ها و نظرات مشتری های قبلی را مقایسه کنیم، باز هم بسیار اوقات ترجیح می‌دهیم چیزهایی که می‌خواهیم بخریم را از نزدیک ببینیم و در بازار لپ‌تاپ مدل‌های مورد نظرمان را ببینیم. به خصوص اگر گرفتن گوشی در دست و دیدن وزن لپ تاپ و بررسی کیفیت لوازم جانبی برایمان اهمیت زیادی داشته باشد. اصلی ترین مراکز خرید کامپیوتر در تهران را می‌توانید در این مطلب بخوانید و با جست‌وجوی نام آنها در بلد از ساعت کاری و مسیر مناسب برای رسیدن به آنها خبردار شوید.

پایتخت موبایل و لپ تاپ در تهران

برای خرید موبایل، کامپیوتر و تمامی لوازم و وسایل جانبی آن، بهترین پیشنهاد مجتمع پایتخت در ابتدای خیابان میرداماد (تقاطع ولیعصر) است. پایتخت بزرگ‌ترین مجتمع فروش لوازم موبایل، لپ‌تاپ و کامپیوتر در تهران محسوب می‌شود و فروشندگان آن عموماً قیمت‌های معقولی برای کالاهای خود ارائه می‌دهند. مهم‌ترین اشکال این مرکز، نداشتن پارکینگ و درنتیجه نبود جای پارک مناسب است، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای خرید کامپیوتر با تاکسی به این منطقه بروید. برای راحت‌تر شدن کار، می‌توانید با استفاده از خطوط مترو، خود را به خیابان میرداماد برسانید و با یک تاکسی به مقصد برسید.

مرکز کامپیوتر ایران

در شلوغی و ترافیک خیابان ولیعصر و جاپارک‌هایی که نیست، مرکز کامپیوتر ایرانیان با پارکینگ اختصاصی فضای خوبی را برای افرادی که به دنبال بازار خوب لپ‌تاپ در تهران هستند فراهم کرده است. حضور نمایندگی‌های برندهای مطرح و همچنین تنوع خوب محصولات باعث می‌شود که بتوانید از بین انتخاب‌هایتان بهترین مدل کامپیوتر یا  لپ‌تاپ را انتخاب کنید.

مرکز کامپیوتر ایرانیان

برای رسیدن به مرکز کامپیوتر ایرانیان بهترین راه استفاده از متروی میدان ولیعصر یا اتوبوس‌ها است که از مسیرهای مختلف به میدان ولیعصر می‌رسند. مرکز کامپیوتر ایرانیان در ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر قرار گرفته و تنوع گسترده ای از لپ‌تاپ و کامپیوتر و محصولات جانبی آنها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

پاساژ رضا در خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصر از محدوده چهارراه طالقانی تا میدان ولیعصر نیز چندین پاساژ فروش محصولات کامپیوتری را در خود جای داده است. برای دسترسی به این راسته، بهتر است از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس یا مترو بهره گیرید. پاساژ رضا، از مراکز قدیمی و پربازدید برای خرید لپ‌تاپ و کامپیوتر و تجهیزات الکترونیک است.

خیابان پشت شهرداری کجاست؟

درنهایت این‌که اگر به دنبال خرید دستگاه‌های بازی کامپیوتری، انواع ریسیور و… هستید، بهتر است سری به خیابان پشت شهرداری در میدان امام خمینی بزنید. تقریباً همه بازی‌های روز دنیا را می­توانید در این خیابان پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید