اگر انجام فعالیت ورزشی جزو عادات روزانه شما باشد، قطعا به تجهیزات و لوازم ورزشی نیاز خواهید داشت. در هر شهری، مرکز خرید لوازم ورزشی گوناگونی وجود دارد. در این مقاله بورس لوازم ورزشی در تهران را معرفی کرده‌ایم تا بدون دغدغه به خرید خود بپردازید.

محله منیریه، بورس لوازم ورزشی در تهران

مهم‌ترین و در واقع یکه ­تازترین بورس لوازم ورزشی در تهران و مرکز خرید لوازم ورزشی تهران، محله منیریه تهران است. در این منطقه لوازم مورد نیاز همه ورزش‌ها، از کوه‌نوردی تا شنا، ایروبیک و حتی همه ابزارهای لازم برای ورزش‌های خاص هم به فروش می­رسد. بنابراین، در صورتی که سوال شما این است که بورس لوازم کوهنوردی تهران کجاست نیز می‌توانید سراغ این راسته لوازم ورزشی بیاید. مرکز خرید تردمیل در تهران، انواع دوچرخه، کفش و لباس‌های ورزشی و هر آن‌چه را به ورزش ربط دارد، در جای جای این خیابان مشاهده می‌شود. برای رسیدن به منیریه هم می‌توانید از اتوبوس‌های مسیر راه ­آهن- تجریش استفاده کنید و هم این‌که از طریق خط سه مترو تهران در ایستگاه مترو منیریه پیاده شوید و خود را در قلب بازار وسایل ورزشی ببینید.

میدان منیریه بورس لوازم ورزشی در تهران

مرکز خرید لوازم ورزشی تهران در نزدیکی خیابان جمهوری

یکی دیگر از راسته‌های فروش لوازم ورزشی و خصوصاً ورزشی– بهداشتی، در خیابان ولیعصر نرسیده به خیابان جمهوری واقع شده است. در این راسته که بیشتر مربوط به ابزار و تجهیزات پزشکی است، برخی محصولات ورزشی نیز به فروش می‌رسد.

دیگر راسته‌های فروش لوازم ورزشی در تهران

بقیه فروشگاه‌های ابزار و وسایل ورزشی در سطح شهر پراکنده هستند و راسته خاصی را به خود اختصاص نداده‌اند. اما برای خرید برخی کالاهای ورزشی نظیر دوچرخه یا کفش و وسایل کوه‌نوردی می­‌توانید به میدان رازی (گمرک) واقع در منطقه ۱۱ تهران بروید و از ارزان بودن قیمت کالاهایی نظیر کفش و کتانی ورزشی متعجب شوید. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید