همه با شنیدن اسم اسباب‌بازی یاد دوران کودکی خود می‌افتند چرا که هر کودک ساعت زیادی را صرف بازی با اسباب‎بازی خود کرده است و همچنین لذت چرخیدن و انتخاب اسباب‌بازی دربازار اسباب‌بازی را فراموش نمی‌کند. اسباب‌بازی وسیله بازی لذت‌بخش و مهم برای همه کودکان است و در رشد و شکوفایی استعدادهای کودکان نیز کمک می‌کند. امروزه به قدری اسباب‌بازی های متنوعی در بازار اسباب‌بازی وجود دارد که انتخاب سخت است. فروشگاه اسباب‌بازی در تهران هم در هر منطقه به راحتی پیدا می‌شود. 

در ادامه می‌خواهیم به بررسی فروشگاه اسباب‌بازی فروشی در تهران بپردازیم و مراکز خرید اسباب‌بازی فروشی در تهران که در بین مردم زبانزد هست را بررسی کنیم اگر می‌خواهید اسباب‌بازی بخرید و دنبال جایی هستید که هم تنوع زیادی داشته باشد و در عین حال قیمت مقرون‌به‌صرفه داشته باشد با ما همراه شوید.

بازار حضرتی، از راسته‌های خرید اسباب‌بازی تهران

این بازار در خیابان مولوی قرار دارد و اکثرا مردم بازار حضرتی را بورس اسباب‌بازی تهران می‌دانند. در این بازار تعداد زیادی مغازه‌ها به صورت عمده و خرده با قیمت مناسب اسباب بازی می‌فروشند. همچنین در این گونه فروشگاه اسباب‌بازی در تهران برای همه سنین اسباب‌بازی متنوع وجود دارد که می‌توانید متناسب با سن فرزندانتان خریداری کنید.

 مغازه‌های متعددی در این بازار وجود دارد و اینجا همیشه شلوغ است. افرادی که مغازه دارند دم در می‌ایستند و دست‌فروش‌ها هم که بساط خود را روی زمین پهن کرده‌اند. عمده‌فروشی‌ها و انبارهای جنس نیز در این بازار به چشم می‌خورند. خیلی از مغازه‌داران بیشتر اجناس خود را در انبار نگه‌داری می‌کنند تا در صورت لزوم به صورت عمده بفروشند.

 این پاساژ شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 19:45 باز می‌باشد. برای رفتن به بازار می‌توان از ماشین شخصی، مترو و اتوبوس استفاده کرد. در صورتی که از ماشین شخصی استفاده می‌کنید، پارکینگ جاوید در خیابان مولوی وجود دارد. همچنین می‌توانید سوار وسایل نقلیه عمومی شوید. نزدیکترین مترو به پاساژ حضرتی تهران، مترو میدان محمدیه است.

بازار اسباب بازی صالح اباد

اگر در اینترنت فروشگاه اسباب‌‌بازی در تهران را سرچ کنید یکی از نتایجی که برایتان نشان داده می‌شود بازار اسباب بازی صالح اباد است این بازار یکی از مهم‌ترین بورس اسباب بازی تهران است. همچنین اگر ساکن شهر تهران نباشید نیز می‌توانید از این بازار خرید خود را به صورت انلاین انجام دهید.

شاید بتوان گفت صالح آباد اولین بازار عمده فروشی اینترنتی کشور است که خدمات خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری ارائه می کندشما می توانید با جستجوی محصول و یا فروشنده (صنف) دلخواه خود در وبسایت و کانال تلگرام صالح آباد به راحتی محصول دلخواه و یا عمده فروش مورد نظر خود را پیدا کرده و ضمن برقراری ارتباط مسقیم با وی، خریدی مطمئن، آسان و غیر حضوری را داشته باشید

راسته اسباب بازی بازار تهران

پخش اسباب‌بازی بازار بزرگ تهران در بین مغازه دارن اهل تهران و شهرستان معروف هست این افراد به بازار بزرگ تهران و راسته بازار اسباب‌بازی تهران مراجعه می‌کنند و خرید انجام می‌دهند.

قدیمترها خیابان جمهوری با چندین فروشگاه، مرکز اصلی فروش اسباب بازی در تهران به شمار می‌آمد، اما با گسترده شدن فروش لوازم برقی و صوتی و تصویری در این خیابان، فروشگاه های عرضه اسباببازی یک‌به‌یک جمع شدند و اکنون بزرگ‌ترین راسته خرید اسباب بازی، در پاساژ موثقی در بازار بزرگ تهران، واقع شده است. البته بازار اسباب بازی فروشی بازار تهران در محدوده طرح ترافیک قرار دارد و روزهای تعطیل نیز مانند بقیه قسمت های بازار بسته است. اما اگر می‌خواهید اسباببازی های لوکس، متنوع و جذابی برای فرزندتان بخرید و به دنبال بورس عروسک فروشی تهران هستید، حتماً یک بار به آن‌جا بروید. یکی دیگر از مشکلات خرید از این بازار، این است که به دلیل ازدحام و شلوغی بازار، نمی‌توان کودکان را با خود به این محدوده برد و باید خودتان به‌تنهایی کالای مورد نظر را برای فرزندتان انتخاب کنید.

اسباب بازی فروشی خیابان بهار

بهترین مراکز و بازار اسباب بازی تهران در خیابان بهار

یکی دیگر از مراکز خرید اسباب‌بازی در تهران، در خیابان بهار حدفاصل انقلاب تا طالقانی واقع شده است. در این بخش شما میتوانید لا به‌لای لباس‌فروشیها و سیسمونی فروشی خیابان بهار، اسباببازیهای سنین مختلف، از نوزادی تا بالاتر، را به تفکیک سنی برای فرزندتان تهیه کنید.

بورس اسباب بازی در خیابان میزای شیرازی

یکی دیگر از بازار اسباب بازی در خیابان میرزای شیرازی نرسیده به بهشتی، با چندین فروشگاه پرزرق‌وبرق اسباب‌بازی، یکی دیگر از مراکز فروش خوشحالی برای بچه‌هاست. البته در این منطقه چند تک فروشگاه اسباب‌بازی در خیابان مطهری هم واقع شده اند که از طریق نقشه «بلد» می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید.

اسباب بازی‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

بازار اسباب بازی تهران در کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان

مرکز اسباب‌بازی تهران محدود به مغازه و بازار نیست، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز از بهترین مراکز خرید اسباب بازی‌های آموزشی و فکری است که مراکز اصلی آن در خیابان وزرا و خیابان حجاب واقع شده است. برای دسترسی به آدرس فروشگاه های کانون، «بلد» راهنمایی مناسبی به شما ارائه خواهد کرد.

دیگر مراکز فروش اسباب بازی در تهران

غیر از این‌ها، پاساژهای بزرگ تهران مانند مرکز خرید پالادیوم، مرکز خرید تیراژه، مرکز خرید کورش و فضای بزرگی را به فروش اسباب بازی برای کودکان اختصاص داده‌­اند که بازدید از آن‌ها خالی از لطف نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید