نمایش همهٔ نتایج لیست کلینیک‌های درمانی پاسداران تهران

لیست کلینیک‌های درمانی پاسداران تهران

لیست کلینیک‌های درمانی پاسداران تهران

محبوب‌ترین کلینیک‌های درمانی محله پاسداران به ترتیب شامل مرکز تصویربرداری پزشکی کوثر ، کلینیک لبافی نژاد ، رادیولوژی پردیس نور نیلو ، کلینیک مبین ، موسسه تصویربرداری دکتر معصومه گیتی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق بلد به راحتی آن‌ها را مشاهده، مقایسه و انتخاب کنید.

صفحه 1 از 2

سوالات متداول

  • انتخاب بهترین کلینیک درمانی تهران بیش از هر عامل دیگری به نیاز شما بستگی دارد. کلینیک‌های درمانی عمومی و تخصصی متعددی در سطح شهر تهران قرار دارند که هر یک خدمات مراقبتی و پزشکی را به نحو احسن به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهند. البته این کلینیک‌ها شامل کلینیک‌های دولتی و خصوصی می‌شوند که برای یافتن هر یک از آنها به تفکیک، تنها کافی است سری به سایت بلد بزنید.

  • کلینیک درمان، مکانی برای ارائه خدمات پزشکی و مراقبتی سرپایی است. تفاوت اصلی کلینیک درمانی با بیمارستان‌ها در این است که بعد از مراجعه به کلینیک و دریافت مراقبت‌های لازم برای طی کردن ادامه درمان به خانه برخواهید گشت. معمولاً هنگامی که با جراحات جزئی و علائم معمولی مانند سردرد، سرگیجه یا حالت تهوع مواجه هستید، مراجعه به کلینیک و کمک گرفتن از پزشک عمومی می‌تواند مؤثر باشد. البته کلینیک‌های تخصصی‌تری نیز وجود دارند که می‌توانید با مراجعه به آنها از خدمات تخصصی‌ و راهنمایی‌های پزشک متخصص بهره‌مند شوید.

  • کلینیک‌های درمانی را می‌توان بر اساس نوع خدماتی که ارائه می‌دهند به دو دسته کلینیک‌های ارائه دهنده خدمات مراقبتی اولیه و کلینیک‌های تخصصی تقسیم‌بندی کرد. کلینیک‌های ارائه دهنده خدمات اولیه طیف وسیعی از خدمات درمانی را ارائه می‌کنند و اغلب این خدمات توسط پزشکان عمومی و پرستاران انجام می‌شود. اگر با مشکلات یا آسیب دیدگی‌های جدی‌تر مواجه هستید، بهتر است به کلینیک‌های تخصصی‌تر مراجعه کنید.