لیست مراکز مشاوره و روانشناسی تهران

  لیست مراکز مشاوره و روانشناسی تهران

  ممکن است افراد به خاطر مسائل گوناگون دنبال مرکز روانشناسی خوب بگردند. از مشاوره تحصیلی گرفته تا زوج‌ درمانی و مشاوره پیش از ازدواج. برای پیدا کردن مشاور مناسب خود به یک لیست از شماره تلفن و آدرس بهترین مرکز مشاور تهران احتیاج است که این لیست را بلد آماده کرده و تمام اطلاعات دسترسی لازم به مشاوران روانشناسی را مثل شماره تماس و آدرس مطب و نقشه دستیابی به مطب روانشناسی همچنین ساعت کاری و نظرات کاربران را آماده کرده است. برای مشاوره کودک و نوجوان یا مشاوره فردی و خانوادگی و پیش از ازدواج می‌توانید به لیست بلد سر بزنید که که آدرس کامل، شماره تماس، وب سایت و مشخصات مطب و نقشه رسیدن به این مطب‌ها در بلد وجود دارد. برای خدمات گفتاردرمانی هم می‌توانید به مرکز گفتاردرمانی و مشاوره بروید. این مرکز به کودکانی که در مرحله رشد دچار اختلال هستند کمک خواهد کرد و از لحاظ جغرافیایی هم به مجتمع تجاری رویال، بیمارستان پارسیان و...نزدیک است. تمام این اطلاعات اعم از آدرس کامل، دسترسی‌های نزدیک به محل مورد نظر را در سایت بلد بخوانید. مشاوره و روانشناسی با هم تفاوت‌هایی دارند و باید بدانید دنبال مرکز مشاوره تحصیلی، ازدواج و...هستید یا دنبال کلینیک روانشناسی برای حل مسائل ریشه‌ای. مشاوره مناسب کسانی است که مشکل تصمیم‌گیری در یک مورد خاص مثل انتخاب رشته یا ازدواج و دیگر مسائل دارند و می‌توانند از جلسات مشاوره مثل مشاوره پیش از ازدواج یا مشاوره تحصیلی استفاده کنند اما برای مشکلاتی مثل اضطراب فراگیر یا مشکلات شخصیتی و مسائلی که ریشه‌دار هستند باید به یک روانشناس ماهر مراجعه کرد. برای پیدا کردن روانشناس یا مشاور موردنظرتان می‌توانید نظرات کاربران را در سایت بلد بررسی کنید و با توجه به نیازتان بهترین روانشناس خود را پیدا کنید. برای پیدا کردن مرکز روانشناختی و مشاوره‌ای کودک و نوجوان در شرق تهران می توانید به مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی کودک و نوجوان در تهرانپارس سر بزنید. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به آن هم ایستگاه تهرانپارس و اگر می‌خواهید با اتوبوس به این کلینیک بروید باید در ایستگاه پارس دارو پیاده شوید. در مرکز تهران هم به مرکز مشاوره دانشگاه تهران می‌توانید بروید. این مرکز در خیابان کارگر شمالی قرار دارد و ساعت‌های مشاوره و مسیر دسترسی به آن در بلد آمده است. مشاورهای زیادی در مرکز تهران وجود دارند که دسترسی به آن‌ها با وسایل نقلیه عمومی راحت است.اگر شرایط رفتن به مرکز روانشناسی را ندارید می‌توانید از خدمات مشاوره تلفنی یا به صورت آنلاین استفاده کنید. با جستجو در بلد این مراکز و شماره تلفن آن‌ها را پیدا کنید.

  • ۵٫۰(2 نفر)
  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،آسمان،بلوار پاکنژاد،خ. گلها

  • مشاوره کودک
  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،قبا،خ. دکتر شریعتی،خ. قبا،خ. ناطق نوری

  کلینیک درمانی

  تهران،حکمت،بلوار کاوه،خ. اندرزگو، پلاک ۷۲

  • ۵٫۰(3 نفر)
  دانشکده

  تهران،پاتریس لومومبا،پل عابر پیاده

  • ۲٫۵(2 نفر)
  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،ظفر،خ. ولیعصر،خ. لیدا

  • ۱٫۰(2 نفر)
  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،ایوانک،خ. دادمان،خ. فلامک شمالی،خ. حیدریان

  • ۵٫۰(1 نفر)
  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،سعادت آباد،خ. سعادت آباد،خ. نهم شرقی

  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،دریا،خ. مطهری شمالی،خ. عباسی اناری

  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،زرگنده،خ. دکتر شریعتی،خ. میرزا تاراج

  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،دانشگاه تهران،خ. کارگر شمالی،خ. ادوارد براون

  • ۵٫۰(1 نفر)
  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،دریا،خ. سعادت آباد،خ. سی و هشتم غربی

  • ۱٫۰(1 نفر)
  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،بهجت آباد،خ. ولیعصر،خ. سروش

  • مشاوره کودک
  • ۵٫۰(1 نفر)
  دادگاه و دادسرا

  تهران،مخصوص،خ. کارگر جنوبی،خ. کریمی، روبروی درمانگاه خیریه شهید مطهری

  • ۳٫۰(2 نفر)
  دانشکده

  تهران،پاتریس لومومبا،خ. نصر،خ. کاردان

  • ۴٫۵(2 نفر)
  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،فاطمی،خ. جلال آل احمد

  • ۵٫۰(1 نفر)
  دانشگاه

  تهران،حکمت،بلوار کاوه،بلوار صبا،خ. کریمی

  • ۵٫۰(1 نفر)
  بستنی و آبمیوه فروشی

  تهران،کوهسار،میدان اول شهران،خ. شهران

  • ۵٫۰(2 نفر)
  کلینیک درمانی

  تهران،سید خندان،میدان مادر،خ. شاه نظری،خ. فرجام

  شرکت مالی

  تهران،عباس آباد،خ. تخت طاووس،خ. پارسا

  سوالات متداول

  • برای پیدا کردن بهترین مرکز مشاوره تهران باید به تجربیات دیگران و یک لیست از مشاوران تمام مناطق تهران که در بلد وجود دارد مراجعه کرد. بلد اطلاعات دسترسی کامل آن‌ها و همچنین نظر کاربران هم در لیست خود آورده تا راحت‌تر مشاور مورد نظر خود را پیدا کنید. برای مشاوره تحصیلی و کنکور هم می‌توانید مشاوره آنلاین انجام دهید که به صورت اینترنتی به شما در هر جایی که باشید مشاوره خواهند داد. برای پیدا کردن مطب های بیشتر و اطلاعات تماس تمامی این کلینیک ها به بلد مراجعه کنید تا دسترسی راحت‌تری به آن‌ها داشته باشید.

  • خدمات مشاوره یا روانشناسی شامل مشاوره فردی برای حل کردن مسائلی مانند استرس فراگیر، افسردگی، فوبیا و وسواس یا دیگر مسائل و همین‌طورر مشاوره خانواده، ازدواج . زناشویی برای یک زندگی بهتر صورت می‌گیرد. خدمات مشاوره شامل مشاوره درمان اعتیاد هم می‌شود. مشاوره کودک و نوجوان هم برای حل بعضی مسائل مانند درمان اعتیاد به اینترنت و روش تمرکز کودکان و... در این مراکز انجام می‌شود. بعضی از خدمات مشاوره روانشناسی شامل علومی تخصصی مانند هیپنوتراپی است . هیپنوتراپی بیشتر برای درمان شوک‌های عاطفی است که در زندگی با آن مواجهه می‌شویم یا برای درمان تیک‌های عصبی بسیار موثر است.

  • برای انتخاب کلینیک مشاوره یا روانشناسی ابتدا باید بدانیم برای چه مشکلی می خواهیم به مطب روانشناس یا مشاور مراجعه کنیم. برای مشکلات تصمیم‌گیری و انتخابی مانند مشاوره تحصیلی، مشاوره ازدواج یا شغلی می‌توانید به مطب مشاور مراجعه کنید و از یک مشاور کمک بگیرید. کار مشاور کمک به افراد سالم برای تصمیم‌گیری مناسب است و مشکلات ریشه‌ای مانند افسردگی و دیگر مسائل روانشناسی را حل نمی‌کنند. برای حل کردن مشکلات روانشناختی و ریشه‌دار باید به یک روانشناس مراجعه کرد تا با تخصص خودش مشکل هرکس را تشخیص داده و درمان کند. حال که می‌دانید به کدام‌یک از آن‌ها نیاز دارید برای پیدا کردن دکتر روانشناس خوب یا کلینیک مشاوره می‌توانید از لیست بلد استفاده کنید که در آن هم اطلاعات تماس و آدرس و نقشه دسترسی وجود دارد و هم وب سایت این کلینیک‌ها و مشخصات و مکان‌های نزدیک به آن‌ها وجود دارد.

صفحه 1 از 69