لیست روانکاوان تهران

  لیست روانکاوان تهران

  در دنیای امروز نمی‌شود همه فشارهایی که هر روز تحمل می‌کنیم را در خودمان نگه داریم. این احساس ممکن است در هر لحظه‌ از زندگی روزمره در هنگام کار و یا مشکلات خانوادگی پیدا شده باشد. در این موقع لازم است به یک فرد آگاه و مطمئن مراجعه کنیم تا ما را راهنمایی کند و مشاوره بدهد. به همین دلیل بد نیست روانکاو خوب در تهران بشناسید. برخلاف مشاوره و یا روانشناسی، پروسه روانکاوی با سرعت زیادی جلو نمی‌رود و گاهی ممکن است فرد در طی چند سال به نتیجه مورد نظرش برسد. بهترین روانکاو تهران در هنگام جلسه روانکاوی هیچ مسیری به مراجع نمی‌دهد. به این دلیل که یکی از روش‌های روانکاوی تداعی آزادی برای مراجع است. در این روش ناخودآگاه انسان آزاد می‌شود و مسیر رسیدن به درونیات فرد ساده‌تر خواهد بود. همچنین روانکاو خوب باید در مقابل شخص مراجع کاملاً خنثی باشد و واکنش هیجانی از خودش بروز ندهد. این کار باعث می‌شود تا شخص با روانکاو احساس ناراحتی نکند و احساسات خودش را راحت‌تر بیان کند. شاید فکر کنید پیدا کردن روانکاو خوب در تهران سخت است. کلینیک‌های روانکاوی زیادی در همه‌جای شهر مشغول فعالیت هستند. بنابراین شما در تهرانپارس باشید یا تجریش و خیابان ولیعصر، می‌توانید جای مناسبی را پیدا کنید. با استفاده از لیست روانکاوان تهران در بلد این امکان را دارید تا آدرس و شماره تلفن آن‌ها را به دست آورید. علاوه بر آن بلد با سیستم مسیریابی خوبی که دارد شما را از مسیرهای خوب به مقصد مورد نظرتان می‌رساند. بهتر است قبل از گرفتن وقت از روانکاو، در سایت بلد نظرات کاربران درباره پزشکان را مطالعه کنید. خیلی مهم است که در هنگام مراجعه با روانکاو به او حس راحتی داشته باشید و در حضورش معذب نشوید. شیوه کار روانکاو در مقایسه با روانشناس و یا روانپزشک متفاوت است. در روانکاوی از دارو استفاده نمی‌شود. در صورت نیاز بیمار به دارو، روانکاو او را به روانپزشک معرفی می‌کند. روانکاو بیشتر روی احساسات درونی مراجع تمرکز می‌کند. شخص با مراجعه به روانکاو می‌تواند در طی مدتی که برای هر کسی متفاوت است، مشکلات و ناراحتی‌هایش را بدون دخالت مستقیم عوامل بیرونی حل کند. کار روانکاو ممکن است در نگاه اول خیلی ساده به نظر برسد. او بدون این‌که سوال خاصی از مراجعه‌کننده بپرسد، به حرف‌های او گوش می‌دهد. گاهی هم برای هدایت بحث به جهت مناسب، سوال‌های محدودی می‌پرسد. روانکاو با استفاده از دانشی که دارد می‌تواند با بررسی و تحلیل این صحبت‌ها به نتایجی درباره سلامت روان بیمار برسد و او را تا بهبودی کامل همراهی کند.

  مطب پزشک

  تهران،عباس آباد،خ. مطهری،خ. پارسا،خ. میرزایی زینالی

  • ۱٫۰(1 نفر)
  مطب پزشک

  تهران،دریا،خ. سعادت آباد،خ. سی و هشتم غربی

  • روانپزشک
  • ۵٫۰(1 نفر)
  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،پاتریس لومومبا،خ ستارخان،خ پاتریس لومومبا،پ ۵

  • ۱٫۰(1 نفر)
  کلینیک درمانی

  تهران،تهرانپارس غربی،خ. خوشوقت

  • ۳٫۰(1 نفر)
  مرکز توانبخشی

  تهران،مهران،خ دکتر شریعتی،خ ابوذر غفاری،خ چهاردهم،پ ۱۳

  • ۱٫۰(1 نفر)
  مطب پزشک

  تهران،خیا بان فاطمی جنب برج ساعت پلاک 167 طبقه 5 واحد 10

  • روانکاو
  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،داوودیه،بزرگراه حقانی،خ شمس تبریزی جنوبی،کنارگذر میرداماد

  مرکز مشاوره و روانشناسی

  سعادت آباد بلوار دریا بین پاکنژاد و مطهری پلاک 164

  • ۵٫۰(1 نفر)
  مطب پزشک

  شهر تهران محله پونک جنوبی خیابان سردار جنگل

  • روانکاو
  مطب پزشک

  تهران،منصوریه منگل،خ. غیوری،خ. محمدی

  • روانکاو
  مطب پزشک

  تهران،ونک،خ صائب تبریزی شرقی،خ شیرازی،خ شهریار

  • ۵٫۰(1 نفر)
  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،ستارخان بین خ اسدی و چهارراه خسرو پلاک1020

  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران،داوودیه،کنارگذر مدرس،کنارگذر میرداماد،پ ۱۴۹ واحد ۱۵

  کلینیک درمانی

  تهران،تهرانپارس غربی،خ. خوشوقت،خ. ریحانچی

  • ۵٫۰(1 نفر)
  مرکز مشاوره و روانشناسی

  تهران سعادت آباد سرو غربی نرسیده به میدان کتاب پلاک ۱۲۹

  سوالات متداول

  • پیدا کردن لیست روانکاوان تهران کار راحتی نیست. تعداد روانکاوهایی که در تهران کار می‌کنند بسیار زیاد است. اما بلد این امکان را برای شما فراهم کرده و می‌توانید بهترین روانکاو تهران را در لیستی که در سایت قرار گرفته پیدا کنید. روانکاوهای این لیست در سرتاسر شهر تهران و محله‌هایی مثل تجریش، هفت تیر، پیروزی و یا شهرک غرب پخش هستند. کافی است یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و برای رسیدن به آنجا هم از مسیریابی بلد کمک بگیرید.

  • بعضی‌ها روانکاو را با مشاور اشتباه می‌گیرند. روانکاو به ما نمی‌گوید چه کاری درست و یا غلط است. بلکه روانکاو خوب با بررسی صحبت‌های مراجعه کننده، مسیر او را روشن می‌کند تا با آگاهی تصمیم بگیرد. بنابراین اصلی‌ترین کار روانکاو در طی جلسه روانکاوی، دقت کردن به حرف‌های مراجع است. او کمک می‌کند تا فرد از طریق صحبت‌های خودش متوجه احساساتش شود.

  • در واقع روانکاو هم نوعی روانشناس است. تفاوت اصلی آن‌ها در رویکردهای درمان است. روانکاو به طور معمول روی جزئیات دقیق می‌شود و کمک می‌کند تا مراجع به عمیق‌ترین احساسات و درونیاتش دست پیدا کند. در حالی که در روانشناسی رویکردهایی مثل مثبت نگری داریم که صرفاً شخص را از افکار منفی دور می‌کند. در روانشناسی بالینی به بررسی رفتارهای مراجع و همه عواملی که ممکن است در مشکلات روانی او دخالت داشته باشند می‌پردازند. شیوه کار روانپزشک یک تفاوت بزرگی با روانکاوی دارد. روانپزشک سعی می‌کند بیمار را با کمک داروهای مختلف درمان کند. درحالی که روانکاو اصلاً سر و کاری با دارو ندارد.

صفحه 1 از 2