نمایش همهٔ نتایج لیست بیمارستان‌های تهران

لیست بیمارستان‌های تهران

لیست بیمارستان‌های تهران

شهری به بزرگی تهران و با جمعیت چند میلیونی نیاز به مراکز درمانی بسیاری دارد و هر کدام از ما ممکن است روزی گذرمان به یکی از بیمارستان‌ های تهران بیفتد. خوشبختانه بیمارستان‌های دولتی و خصوصی بسیاری در این کلان‌شهر وجود دارد که خدمات تخصصی و فوق تخصصی بسیاری در زمینه‌های مختلف به مردم ارائه می‌دهند. اما بسیاری از مردم نمی‌دانند در زمان نیاز به کدام بیمارستان بروند، یا حتی نزدیک‌ترین بیمارستان تخصصی به آنها کدام است. با کمک بلد می‌توانید به لیست بیمارستان های تهران دسترسی داشته باشید. خدمات بیمارستان های تهران به بیماران شامل موارد مختلفی می‌شود از جمله: * خدمات اورژانس خدمات درمانی اورژانس شامل تصادف‌های رانندگی و هرگونه حادثه‌ای است که باعث آسیب دیدن افراد شود. البته پذیرش بیمار در زمان تعطیلی هم از وظایف درمانگاه اورژانس در بیمارستان های تهران است. * خدمات سرپایی خدمات سرپایی بیمارستان های تهران به‌وسیله درمانگاه‌های بهترین بیمارستان های تهران به بیماران ارائه می‌شود. بیمارستان های تهران در هر روز به هزاران نفر خدمات سرپایی ارائه می‌کنند. * خدمات بستری خدمات بستری بیمارستان های تهران شامل عمل‌های جراحی و مراقبت از بیماران بدحال می‌شود. برخی از هم‌وطنان هم از شهرهای دیگر ایران به تهران سفر می‌کنند تا برای جراحی‌های تخصصی در بیمارستان های تهران بستری ‌شوند. * خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی بسیاری از خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی در تهران متمرکز شده‌اند. بدین ترتیب علاوه بر همشهریان تهرانی، بسیاری از هم‌وطنان دیگر هم برای استفاده از این خدمات در بیمارستان های دولتی به تهران می‌آیند. البته برخی هم در پی بهترین بیمارستان های خصوصی تهران هستند. بیمارستان های تهران به دو نوع عمده تقسیم بندی می‌شوند: * بیمارستان های دولتی تهران: برخی از بیمارستان های دولتی تهران بهترین و پیشرفته‌ترین خدمات درمانی را در بیمارستان‌های تخصصی و فوق تخصصی و مجهز خود به بیماران ارائه می‌کنند. می‌توان گفت برخی از بیمارستان های تامین اجتماعی تهران هم از آن دسته هستند. * بیمارستان های خصوصی تهران: بسیاری از درمان‌های تخصصی و فوق تخصصی علاوه بر بیمارستان‌های دولتی، در بیمارستان های خصوصی تهران هم انجام می‌شود. برخی از مردم که توانایی مالی بیشتری دارند، از خدمات بیمارستان‌های خصوصی بیشتر استقبال می‌کنند. بیمارستان ارتش و برخی ارگان‌ها را هم می‌توان در گروه بیمارستان های خصوصی تهران دسته‌بندی کرد. لیست بیمارستان های خصوصی تهران در اپلیکیشن بلد در دسترس شماست. بهترین بیمارستان های تهران را می‌توان در میان بیمارستان‌های خصوصی و همچنین در بین بیمارستان‌های دولتی تهران یافت. فرقی نمی‌کند در جست‌وجوی لیست بیمارستان های تهران باشید، یا در پی لیست دکترهای بیمارستان ؛ ما در اپلیکیشن و وبسایت بلد، نه‌تنها لیست بیمارستان های دولتی را در اختیار شما گذاشته‌ایم، بلکه اسامی بیمارستان های خصوصی تهران و حتی بیمارستان های طرف قرارداد بیمه ایران در تهران را که بسیاری از هم‌وطنان ما از خدمات آن استفاده می‌کنند در دسترس شما قرار گرفته است.

صفحه 1 از 17

سوالات متداول

  • اگر به هر دلیلی نیاز به رفتن به بیمارستان پیدا کردید، بیمارستان‌های دولتی و خصوصی تهران پذیرای شما هستند. البته اگر درمان شما تخصصی است، بهتر است به بیمارستان تخصصی همان بیماری، مانند بیمارستان چشم یا قلب مراجعه کنید. یا اگر برای کودکتان به دنبال بیمارستان می‌گردید، بیمارستان کودکان بهترین جا برای مراجعه شماست. در هر صورت لیست بیمارستان های عمومی و تخصصی تهران را می‌توانید در اپلیکیشن بلد ببینید.

  • تفاوتی ندارد زیر پوشش کدام بیمه باشید. بسیاری افراد زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و بیمارستان های تامین اجتماعی خدمات بسیاری را به این عزیزان ارائه می‌دهد. شاید هم به دنبال پذیرش بیمه‌های دیگری مانند بیمه ارتش یا خدمات درمانی در بیمارستان‌ها هستید. بهترین راه برای آگاهی از این مسئله مراجعه به وبسایت بیمارستان مورد نظر، یا تماس گرفتن با آن بیمارستان است که شماره تلفن آن را بلد در اختیار شما قرار می‌دهد.

  • سه بیمارستان ارتش در تهران در خدمت کارکنان این سازمان است که عبارتند از بیمارستان 505 ارتش، بیمارستان 502 ارتش و بیمارستان خانواده ارتش که نشانی و شماره تلفن همه آنها در لیست بیمارستان های ارتش در اپ بلد آمده است. البته از بیمارستان دندانپزشکی ارتش هم نباید غافل شد که در صورت نیاز به آن نیز کافی است اطلاعات آن را در اپلیکیشن بلد ببینید.

  • بسیاری از همشهریان تهرانی مایلند در صورت نیاز به درمان به بیمارستان های دولتی تهران مراجعه کنند. خوشبختانه بیمارستان‌های دولتی در همه جای تهران پراکنده هستند و همه شهروندان می‌توانند از امکانات آنها استفاده کنند. لیست بیمارستان های دولتی تهران نیز در بلد در اختیار شما قرار گرفته است.

  • بیمارستان های خصوصی تهران همچون بیمارستان‌های دولتی، خدمات بسیاری را به شهروندان تهرانی ارائه می‌دهند. بیشتر بیمارستان های خصوصی تهران به پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی مجهز هستند و خدمات بسیاری در زمینه‌های مختلف به بیماران ارائه می‌کنند. به همین دلیل بسیاری از بیماران، اگر از نظر مالی مشکلی نداشته باشند، ترجیح می‌دهند در بیمارستان خصوصی تهران معاینه، بستری و درمان شوند. همچنین بیمارستان‌های خصوصی تهران خلوت‌تر از بیمارستان‌های دولتی هستند و رسیدگی به بیماران در آنها بیشتر از بیمارستان‌های دولتی است.